Banery reklamowe

Oferujemy Państwu wykonanie banerów reklamowych na różnorodnych mediach w technologii druku UV oraz HP Latex. Banery posiadają zgrzewane krawędzie oraz oczka do zamocowania co 50cm lub 25 cm. Najpopularniejsze i zarazem najtańsze „laminowane PCV”(510g); „powlekane” o podwyższonej wytrzymałości (510g); najmocniejszy „Blockout” (nie przepuszcza światła – 650g), oraz najlepszy jakościowo baner Ferrari 456g do zastosowań wewnętrznych jak i outdoor.

Nadruki wykonujemy z roli na mediach do szerokości 300 cm i długości do 50m. Wykonujemy banery zarówno jednostronne jak i dwustronne. Baner dwustronny wykonywany jest na zasadzie łączenia dwóch banerów. Do szerokości 2m polecamy zadruk dwustronny metodą UV Oferujemy także druk na innych materiałach banerowych :

  • backlit
  • mesh
  • baner odblaskowy ( nowa forma rekamy)

Siatka mesh

Dzięki swobodnemu przepływowi powietrza, światła i dźwięku, siatka mesh ikonos jest idealnym rozwiązaniem dla wielkoformatowej reklamy umieszczanej, np.: na rusztowaniach remontowanych budynków lub elewacjach. Dodatkową zaletą naszej siatki to grubości 450 g jest ona lekka a zarazem mała podatność na podmuchy wiatru, stąd idealnie nadaje się do ekspozycji reklam w miejscach o trudnych warunkach atmosferycznych. 

Małe sploty oczek dają doskonały wygląd obrazu. Wybór rozmiaru większego niż szerokość roli 3m, oznacza akceptację łączenia bytów. 

Napisz do nas

Agencja reklamowa Kuźnia Pomysłów
ul. Dworcowa 2/107, 70-206 Szczecin
mail: biuro@kuznia-pomyslow.pl
Kom. 515580447