Katalogi

Chcesz zrobić wyjątkowe wrażenie na kontrahentach? Pragniesz wyróżnić się na ważnych targach profesjonalnie stworzoną reklamą Twojej oferty? A może chcesz stworzyć przejrzysty projekt, dobrze opisujący działalność Twojej firmy?

Nasza szczecińska agencja reklamowa została stworzona z myślą o przedsiębiorcach takich jak Ty. Dzięki nam stworzysz profesjonalną, ciekawie wykonaną prezentację Twojego przedsiębiorstwa. Tworzymy projekt katalogu z ofertą w oprawie klejonej, spiralowej czy zeszytowej.

Katalogi tworzone są na papierze kredowym (130g i 170g) lub offsetowym (90g). Okładka stworzona jest papieru kredowego w wysokiej gramaturze 250g lub 350g, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała i prezentuje się znakomicie. Ponadto, mamy możliwość nadania materiałowi charakterystycznego połysku lub świetnie prezentującego się matu.

Co więcej, aby uszlachetnić wydruk, możemy go pokryć dodatkowym laminatem połyskującym lub matowym. Oprócz możliwości umieszczenia laminatu, możemy także nałożyć specjalny lakier utrwalany promieniami ultrafioletowymi, który pomoże zwiększyć wytrzymałość produktu.

Zgłoś się do nas – razem stworzymy oryginalne, ciekawe projekty katalogów z ofertą, które przyciągną do Ciebie nowych klientów lub kontrahentów. Pamiętaj, że reklama nie musi być sztampowa i nudna – nasze połączenie doświadczenia ze świeżymi pomysłami, pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję pod względem promocyjnym. Nie zwlekaj dłużej, przejrzyj nasze realizacje i skontaktuj się z nami.

Cena druku za 50szt od: 169zł netto

Przykładowe projekty

Katalog Ampio Smart Home

Katalog dla Surazo

www.wp.pl

Okładka S01E01

http://kuznia-pomyslow.eu/gazetki-reklamowe-mtu/

Napisz do nas

Agencja reklamowa Kuźnia Pomysłów
ul. Dworcowa 2/107, 70-206 Szczecin
mail: biuro@kuznia-pomyslow.pl
Kom. 515580447