Banery reklamowe

Oferujemy Państwu wykonanie banerów reklamowych na różnorodnych mediach w technologii druku UV oraz HP Latex. Jest to wciąż jedna z częściej wybieranych metod do wizualnej promocji marki w przestrzeni miejskiej. Klientom proponujemy zarówno tańsze wersje wydruków, jak i te znacznie bardziej zaawansowane, które wyróżnia np. głębia kolorów, skupienie na szczegółach czy podwyższona wytrzymałość. Zawsze sięgamy po media, które oznaczają się wysoką jakością wykonania. Dzięki temu powierzchnia, jaką wykorzystują nasi klienci, sprawdza się w każdym miejscu przeprowadzania działań marketingowych.

Do korzystnych cenowo metod wykonania banerów reklamowych (i zarazem najchętniej wybieranych) należy laminowanie PVC (510 g). Proponujemy także materiały powlekane o wysokiej odporności na uszkodzenia (510 g), media blockout (nieprzepuszczalne, 650 g), a także outdoorowe banery Ferrari (456 g). Im droższe i bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie, tym lepsza jakość grafiki i zawartych na niej szczegółów.

Banery reklamowe naszej produkcji posiadają zgrzewane krawędzie oraz oczka do zamocowania występujące co 50 cm lub 25 cm. Ułatwia to ich zamontowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Nadruki wykonujemy z roli na mediach do szerokości 300 cm i długości do 50 m – co również ułatwia ich transport, a następnie instalowanie. Proponujemy materiały zarówno jednostronne, jak i dwustronne (wykonywane na zasadzie łączenia dwóch banerów), dla jak najlepszego wykorzystania przestrzeni reklamowej. Do szerokości 2 m polecamy zadruk dwustronny metodą UV. Oferujemy także druk na innych materiałach, takich jak:

  • backlit,
  • mesh,
  • materiał odblaskowy (nowa forma reklamy).

Nasza drukarnia w Szczecinie zrealizuje każdy projekt, który przyczyni się do lepszego wypromowania marki w strategicznych punktach przestrzeni miejskiej.

Siatka mesh

Dzięki swobodnemu przepływowi powietrza, światła i dźwięku, siatka mesh ikonos jest idealnym rozwiązaniem dla wielkoformatowej reklamy umieszczanej, np.: na rusztowaniach remontowanych budynków lub elewacjach. Dodatkową zaletą naszej siatki to grubości 450 g jest ona lekka a zarazem mała podatność na podmuchy wiatru, stąd idealnie nadaje się do ekspozycji reklam w miejscach o trudnych warunkach atmosferycznych. 

Małe sploty oczek dają doskonały wygląd obrazu. Wybór rozmiaru większego niż szerokość roli 3m, oznacza akceptację łączenia bytów. 

www.wp.pl

Okładka S01E01

http://kuznia-pomyslow.eu/gazetki-reklamowe-mtu/

Napisz do nas

Agencja reklamowa Kuźnia Pomysłów
ul. Dworcowa 2/107, 70-206 Szczecin
mail: biuro@kuznia-pomyslow.pl
Kom. 515580447