Ulotki

Ulotki reklamowe to doskonale znana każdemu forma promocji, na którą możemy natknąć się dosłownie wszędzie. Z uwagi na fakt, że są one najtańszym sposobem promowania, trudno znaleźć obecnie firmę, która by z nich nie korzystała. Tym ważniejsze jest, by projekt ulotki reklamowej Twojej firmy został wykonany w sposób profesjonalny. Chodzi przecież o to, by ulotka zainteresowała odbiorcę, a nie trafiła do kosza na śmieci.

Materiały promocyjne powinny być proste, przejrzyste i zawierać tylko najważniejsze informacje. Nasza agencja reklamowa stworzy atrakcyjny projekt graficzny jedno- lub dwustronny dla Twojej firmy, ale chętnie zajmiemy się także wydrukiem broszur już zaprojektowanych.

Do wykonywania zleceń nasza agencja wykorzystuje dwie technologie:

  • cyfrową:

Ten druk ulotek reklamowych nasza agencja zaleca dla niskich nakładów. Czas realizacji zlecenia jest bardzo krótki, ponadto umożliwia on zmianę dowolnych elementów graficznych przy kolejnych odbitkach i ich personalizację. Jakość kolorów przy druku cyfrowym – choć nadal bardzo wysoka – jest nieco niższa niż przy metodzie offsetowej. Broszury wykonane tą metodą wyróżnia gramatura do 350 gramów.

  • offsetową:

Jest to ekonomiczne rozwiązanie przy średnich i dużych nakładach. Metoda offset gwarantuje najwyższą jakość kolorystyki. Czas realizacji zlecenia jest dłuższy niż przy technologii cyfrowej, nie ma również możliwości personalizacji poszczególnych odbitek.

Najczęstszymi formatami stosowanymi przy projektach i wydrukach tego typu materiałów promocyjnych są A6, A5, A4 i A3, nasza agencja może jednak dostosować się do Twoich oczekiwań.

Cena druku za 250szt od: 79zł netto


Przykładowe projekty

www.wp.pl

Okładka S01E01

http://kuznia-pomyslow.eu/gazetki-reklamowe-mtu/

Napisz do nas

Agencja reklamowa Kuźnia Pomysłów
ul. Dworcowa 2/107, 70-206 Szczecin
mail: biuro@kuznia-pomyslow.pl
Kom. 515580447